AFAD YENİ SEZONU AÇIYOR

 

 

AFAD YENİ SEZONU AÇIYOR

 

Kısa adı AFAD olan Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği, 2016-2017 Sergi ve Gösteri sezonu 24 Eylül 2016 Cumartesi Saat 18.30’da, Afad üyelerinin ulusal ve Uluslararası yarışmalarda ödül aldığı fotoğraflarından oluşan sergisiyle açılıyor.

 

Geleneksel hale gelen sergide; Cemil Güven, Mustafa Şahin, Emre Yengel, Mehmet Değirmencioğlu, Özcan Yücelt, Turan Yüce, Nihan Büyüksural, Pelin Atilla, İbrahim Yılmaz, Nevzat Öztürk, Alperen Akharman, Ayhan Şenbayrak, Osman Arsal, Birol Kıraç, Turgut Bağır, Selman Vefa Yıldırım, Talat Algan, Aslı Aktamış Kınalı, Halil Çelebi, Can M. Eren, Ümit Sayar ve  Kamuran Pekçetin’in fotoğrafları yer alıyor.

 

Ülke genelindeki 150 fotoğraf derneği arasında, üye sayısıyla ve uluslararası düzeyi ile ilk üçe giren Afad, yeni sezonda; sergi, gösteri ve Sanatsal oturumların yanında, temel fotoğraf eğitimi, ileri teknik eğitim ve Preje atölyeleriyle yine dolu dolu bir sezon giriyor. Afad Başkanı Tahsin SezerAfad 37 yıl içinde yaklaşık 6 bin insana eğitim verdi. Bu süreçte Sanat Dünyasına katılan birçok arkadaşımız yetişti, bu geleneğimizi duraklamadan bundan sonrada devam ettireceğiz” dedi.

 

32 renkli ve siyah beyaz büyük boy fotoğrafın yer aldığı sergi, on beş gün süreyle gezilebilecek.

 

    AFAD

Yönetim Kurulu